Youtube Kanalı Nasıl Açılır? 2019 Detaylı Anlatım

Youtube Kanalı Nasıl Açılır? 2019 Detaylı Anlatım

Youtube Kanalı Nasıl Açılır? 2019 Detaylı Anlatım

Youtube’un renkli dünyasına adım atmanızı sağlayacak, Youtube kanalı nasıl açılır konulu içeriğimizi inceleyerek bu renkli dünyada kanalınızı oluşturabilir ve farklı içerikler oluşturarak eğlenebilirsiniz. Ayrıca videolarınızı milyonlarca kişinin görmesini sağlayabilir ve tanıtımını yapabilirsiniz.

Youtube’da kanal açma işlemini çok basit adımlarla gerçekleştirebilirsiniz. Bu adımları sizler için aşağıda açıkladık. Belirtilen adımları sırasıyla uygulayarak Youtube kanalı açma hedefinize ulaşmış olursunuz. Ancak, Youtube kanalı bilgisayardan nasıl açılır ve telefondan nasıl açılır sorununu da tek tek inceleyerek anlattık.

Youtube kanalını birçok farklı amaçla açmak istiyor olabilirsiniz. Yeteneklerinizin videolarınızı paylaşmak için, derlediğiniz videoları paylaşmak için veya farklı birçok sebep ile açmak istiyor olabilirsiniz. Sizlere açıklanan aşamaları sırasıyla takip ederek videolarınızı milyonlarca kişiye ulaştırabilirsiniz. Aşağıda bilgisayar üzerinden ve telefon üzerinden, Youtube kanalı nasıl açılır konusunun tüm detaylarını açıkladık.

Bilgisayardan Youtube Kanalı Nasıl Açılır?

Bilgisayarınızdan Youtube kanalı açarak Youtube dünyasındaki varlığınızın adımını oluşturabilirsiniz. Kanal açarak hem daha aktif olabilir hem de videolarınızı diğer kullanıcılara ulaştırabilirsiniz.

  • Bilgisayardan Youtube kanalı açmak için, öncelikle bilgisayarınızdan Youtube’u açın ve hesabınızla giriş yapın,
  • Daha sonra kanal açmak için, herhangi bir videoya yorum yapmayı deneyerek, kanal açmanızı sağlayacak uyarı butonunun karşınıza çıkmasını sağlayın,
  • Bu buton karşınıza çıktığınızda, kanal açmak için gerekli tüm aşamaları uygulayarak ilerleyin,
  • Son olarak, bilgilerinizi kontrol edin ve doğru ise onaylayarak kanal açma işlemini tamamlayın.

Gördüğünüz üzere bilgisayardan kanal açma talebinizi çok kolay aşamaları uygulayarak güvenle gerçekleştirebilir, dilediğiniz kadar video paylaşabilir ve popüler olabilirsiniz. Şimdi telefon ile giriş yapan kullanıcılar için telefondan Youtube kanalı nasıl açılır inceleyelim.

Telefondan Youtube Kanalı Nasıl Açılır?

Telefonunu daha fazla kullanan ve Youtube’a telefon üzerinden giriş yapan kullanıcılar için öncelikli olarak Youtube uygulamasını açması gerekmektedir. Kullanıcı adı ve şifrenizi girerek Youtube hesabınıza giriş yapmanız gerekmektedir. Daha sonra yukarıda belirtilen işlemler gibi sırasıyla herhangi bir videoya yorum yaparak veya kanal sahibi olanların gerçekleştirebileceği işlemleri gerçekleştirmeyi deneyerek uyarı butonunun gelmesini bekleyin, Youtube kanalı açmak ister misiniz şeklinde bir buton ile karşılaşacaksınız buradan takip halinde olan işlemleri sırasıyla gerçekleştirerek telefonunuzdan da kolayca bir Youtube kanalına sahip olabilirsiniz.

İşletmeniz veya markanız, ismi farklı olan bir Youtube kanalı açmak için ise öncelikle Youtube’a bilgisayarınızdan veya telefonunuzdan giriş yapın ve kanal listenize gidin. Buradan, yeni bir kanal oluşturabilir veya mevcut marka hesabınızı da kullanarak işlem yapabilirsiniz. Marka hesabınız için de ayrı bir Youtube kanalı açabilirsiniz. Kanal ismi veya yöneticiler ile ilgili düzenlemeleri gerçekleştirerek yeni kanalınızı yönetebilir ve kontrolünüz altında tutabilirsiniz.